Medarbetare

Våra konsulter har en bred erfarenhet från ledande befattningar inom såväl näringsliv som offentlig sektor.

Vår gedigna kompetens och erfarenhet med fokus på modernt ledarskap gör Lisberg till en av marknadsledarna inom vår bransch. Detta gör att du som kund kan känna dig trygg i processen.

Anita Otterheim Hjalmarsson
Senior Consultant
0705292475anita.otterheim@lisberg.se
Anki Aronsson
Senior Consultant
0720263823anki.aronsson@lisberg.se
Annette Linton
Senior Consultant
0732331208annette.linton@lisberg.se
Birger Gustavsson
Senior Consultant
0702687024birger.gustavsson@lisberg.se
Cecilia Malmhagen
Office Manager & Administration
0733104390cecilia.malmhagen@lisberg.se
Jan Olsson
Senior Consultant
0708552132jan.olsson@lisberg.se
Karin Ödman Tolf
Senior Consultant
0761105202karin.odman@lisberg.se
Mats Kullenberg
Chairman of the Board & Senior Consultant
0703774542mats.kullenberg@lisberg.se
Per Åström
MD and Senior Consultant
0702681335per.astrom@lisberg.se
Sofia Tabbah Illek
Head of Research
0732030533sofia.illek@lisberg.se
Sofie Tenggren
Research Consultant
0702681360sofie.tenggren@lisberg.se