Medarbetare

Våra konsulter har en bred erfarenhet från ledande befattningar inom såväl näringsliv som offentlig sektor.

Vår gedigna kompetens och erfarenhet med fokus på modernt ledarskap gör Lisberg till en av marknadsledarna inom vår bransch. Detta gör att du som kund kan känna dig trygg i processen.

Annette Linton
Senior Consultant
073 - 233 12 08annette.linton@lisberg.se
Birger Gustavsson
Senior Consultant
070 - 268 70 24birger.gustavsson@lisberg.se
Catrin Ståhlgren
Senior Consultant
072 - 401 51 13catrin.stahlgren@lisberg.se
Helena Persson
Executive Search Koordinator
072 - 401 51 15helena.persson@lisberg.se
Henrik Scheutz
Senior Consultant
072 - 401 51 11Henrik.Scheutz@lisberg.se
Katarina Alm
Senior Consultant
072 - 401 51 12katarina.alm@lisberg.se
Sofie Abrahamsson
Head of Research
072 - 401 51 10Sofie.Abrahamsson@lisberg.se