Medarbetare

Våra konsulter har en bred erfarenhet från ledande befattningar inom såväl näringsliv som offentlig sektor.

Vår gedigna kompetens och erfarenhet med fokus på modernt ledarskap gör Lisberg till en av marknadsledarna inom vår bransch. Detta gör att du som kund kan känna dig trygg i processen.

Anita Otterheim Hjalmarsson

Senior Consultant
+46705292475
anita.otterheim@lisberg.se

Anki Aronsson

Senior Consultant
+46720263823
anki.aronsson@lisberg.se

Annette Linton

Senior Consultant
+46732331208
annette.linton@lisberg.se

Birger Gustavsson

Senior Consultant
+46702687024
birger.gustavsson@lisberg.se

Cecilia Malmhagen

Office Manager & Administration
+46733104390
cecilia.malmhagen@lisberg.se

Jan Olsson

Senior Consultant
+46708552132
jan.olsson@lisberg.se

Karin Ödman Tolf

Senior Consultant
+46761105202
karin.tolf@lisberg.se

Per Åström

MD and Senior Consultant
+46702681335
per.astrom@lisberg.se

Sofia Tabbah Illek

Head of Research
+46732030533
sofia.illek@lisberg.se

Sofie Tenggren

Research Consultant
+46702681360
sofie.tenggren@lisberg.se