Medarbetare

Våra konsulter har en bred erfarenhet från ledande befattningar inom såväl näringsliv som offentlig sektor.

Vår gedigna kompetens och erfarenhet med fokus på modernt ledarskap gör Lisberg till en av marknadsledarna inom vår bransch. Detta gör att du som kund kan känna dig trygg i processen.

Anita Otterheim Hjalmarsson
Senior Consultant
070 - 529 24 75anita.otterheim@lisberg.se
Annette Linton
Senior Consultant
073 - 233 12 08annette.linton@lisberg.se
Birger Gustavsson
Senior Consultant
070 - 268 70 24birger.gustavsson@lisberg.se
Cecilia Malmhagen
Office Manager & Administration
073 - 310 43 90cecilia.malmhagen@lisberg.se
Eva Nielsen (fd Backstam)
VD
072 - 401 51 01eva.nielsen@lisberg.se
Henrik Scheutz
Senior Consultant
Henrik.Scheutz@lisberg.se
Magnus Axelsson
Senior Consultant
073 - 509 82 55magnus.axelsson@lisberg.se
Martin Edqvist
Senior Consultant
Martin.Edqvist@lisberg.se
Mats Kullenberg
Chairman, Senior Consultant Interim
070 - 377 45 42mats.kullenberg@lisberg.se
Sofie Abrahamsson
Head of Research
072 - 401 51 10Sofie.Abrahamsson@lisberg.se